تیم اقتصادی دولت یازدهم

مجلس شورای اسلامی روز گذشته در جریان بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی، به تمامی وزیران اقتصادی رای اعتماد داد تا حماسه اقتصادی مورد نظر رهبری برای حل مشکلات اقتصادی کشور بدون وقفه آغاز شود. بنابراین علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی، محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت، عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، حمیدرضا چیت چیان وزیر نیرو، بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت، علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی از فردا کار خود را در وزارتخانه خود آغاز می کنند.

 

علی طیب نیا(وزیر امور اقتصادی و دارایی): اقتصاد ایران می‌تواند به آرمان قدرت اول اقتصادی منطقه دست یابد به‌شرط آن که واقع‌بینانه، امیدوارانه، هوشمندانه و هماهنگ تدبیر و تلاش کنیم.

 

 

محمد رضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت وعده تحقق رشد 12درصدی صنعت را داد

عباس احمد آخوندی وزیر راه و شهرسازی : مسکن مهر ادامه می یابد

 

 

محمود حجتی وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی : خودکفایی و حذف واردات مهمترین هدف وزارت کشاورزی اعلام شد.

 

 

حمید چیت چیان وزیر نیرو : اصلاح قیمت فروش برق در دستور کار قرار گرفت

 

 بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت: صنعت نفت از نظر ساختار و وظایفی که بر عهده دارد به گونه ای است که تاثیر آن می تواند بر امنیت ملی و بخش های اقتصادی، صنعتی، دیپلماسی و انرژی شگرف باشد. لذا شایسته است در این شرایط حساس مورد حمایت بیشتر قرار گیرد.

 

 

 علی ربیعی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی :صیانت از نیروی کار مهمترین برنامه ربیعی اعلام شد

 

 

محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات : پیاده‌سازی سیاست‌ها و راهبردهای پیشنهادی و نیز تحقق اهداف برنامه پنجم توسعه در بخش ICTدر برنامه اجرایی این وزارت می‌باشد.


/ 0 نظر / 69 بازدید